Kontakt

VW Świdnik > Kontakt

Volkswagen Autohaus Otto

 Piasecka 16
21-040 Świdnik

SALON

81 469 77 00
biuro@ottoag.pl
pon.-pt. 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 14:00

CENTRUM OBSŁUGI NORA

81 469 77 38
centrum.nora@ottoag.pl
pon.-pt. 8.00 – 16.00
sobota nieczynne

CZĘŚCI I AKCESORIA

81 469 77 28
81 469 77 29
czesci@ottoag.pl
pon.-pt. 8.00 – 18.00
sobota 8.00 – 14.00

SERWIS MECHANICZNY

81 469 77 22
biuro@ottoag.pl
pon.-pt. 8.00 – 18.00
sobota 8.00 – 14.00

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

81 469 77 22
biuro@ottoag.pl
pon.-pt. 8.00 – 18.00
sobota nieczynne

Salon Świdnik, Piasecka 16

Maciej Walczykiewicz

Kierownik ds. Sprzedaży
 573-441-786
 maciej.walczykiewicz@ottoag.pl

Estera Niedźwiedź

Specjalista ds. Sprzedaży
 500-008-731
 81 469-77-58
 estera.niedzwiedz@ottoag.pl

Andrzej Bieńko

Specjalista ds. Sprzedaży
 513-448-069
 81 469-77-39
 andrzej.bienko@ottoag.pl

Estera Szymiec

Specjalista ds. Sprzedaży
 513-100-126
 81 469-77-03
 estera.szymiec@ottoag.pl

Tomasz Reif

Specjalista ds. Sprzedaży
 504-893-999
 81 469-77-47
 tomasz.reif@ottoag.pl

Katarzyna Wajdman

Specjalista ds. Sprzedaży
 500-008-635
 81 469-77-18
 katarzyna.wajdman@ottoag.pl

Filip Radziejewski

Specjalista ds. Sprzedaży
 504-833-526
 filip.radziejewski@ottoag.pl

Jakub Abramczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
506-893-945
jakub.abramczyk@ottoag.pl

Jacek Nieczaj

Specjalista ds. Sprzedaży
515-852-975
jacek.nieczaj@ottoag.pl

Małgorzata Korba-Sobczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń
 725-999-437
81 469-77-35
 malgorzata.korba@ottoag.pl

Łukasz Bijata

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
798 926 235
lukasz.bijata@ottoag.pl

Paulina Wilczek

Recepcja Salonu
81 469-77-00
 recepcja@ottoag.pl

Paweł Sosik

Kierownik Serwisu
 513-410-949
 pawel.sosik@ottoag.pl

Magdalena Diduk

Doradca Serwisowy
 81 469-77-22
 81 469-77-25
 magdalena.diduk@ottoag.pl

Michał Demczuk

Doradca Serwisowy
 81 469-77-22
 81 469-77-25
 michal.demczuk@ottoag.pl

Anna Psuja

Doradca Serwisowy
 81 469-77-22
 81 469-77-25
 anna.psuja@ottoag.pl

Mateusz Krasoń

Doradca Serwisowy
 81 469-77-22
 81 469-77-25
 mateusz.krason@ottoag.pl

Ewa Fatek

Recepcja Serwisu
 81 469-77-22
 81 469-77-25
 ewa.fatek@ottoag.pl

Paweł Sosik

Kierownik Serwisu
 513-410-949
 pawel.sosik@ottoag.pl

Daniel Klecha

Specjalista ds. Blacharsko-Lakierniczych
501-937-316
 81 469-77-11
 blacharnia@ottoag.pl

Piotr Kwiatosz

Specjalista ds. Blacharsko-Lakierniczych
691-053-291
81 469-77-11
 blacharnia@ottoag.pl

Włodzimierz Matejuk

Kierownik Działu Części Zamiennych
 607-696-965
 wlodzimierz.matejuk@ottoag,pl

Dariusz Samborski

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów
 81 469-77-29
dariusz.samborski@ottoag.pl
 czesci@ottotag.pl

Wiesław Świstowski

Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów
 81 469-77-28
  wieslaw.swistowski@ottoag.pl
 czesci@ottotag.pl

Włodzimierz Matejuk

Kierownik Działu Części Zamiennych
 607-696-965
 wlodzimierz.matejuk@ottoag,pl

Marcin Berbeć

Przedstawiciel Handlowy Centrum Obsługi NORA
 81 469-77-38
 504-459-138
marcin.berbec@ottoag.pl
centrum.nora@ottoag.pl

Bartłomiej Bieniek

Przedstawiciel Handlowy Centrum Obsługi NORA
 81 469-77-38
 509-226-646
bartlomiej.bieniek@ottoag.pl
centrum.nora@ottoag.pl

Tomasz Puła

Doradca Handlowy
 81 469-77-38
tomasz.pula@ottoag.pl
centrum.nora@ottoag.pl

Rafał Wakulewicz

Doradca Handlowy
 81 469-77-38
rafal.wakulewicz@ottoag.pl
centrum.nora@ottoag.pl